موتورسیکلت برقی مدل gt-پژوهشکده سامانه های هوشمند کاربردی

در این صفحه به معرفی موتور برقی مدل GT خواهیم پرداخت. همانطور که می دانید موتورسیکلت برقی نسل جدید موتورسیکلت بنزینی است که به جای سوخت فسیلی از یک محرک الکتریکی به عنوان تامین کننده انرژی بهره می برد. موتورهای برقی در ابتدای امر موتورهایی ضعیف و بیشتر نمایشی بودند، اما با پیشرفت تکنولوژی هر روز شاهد رشد و پیشرفت در صنعت تولید این نوع از وسایل نقلیه نیز هستیم. در مقام مقایسه جالب است بدانید به طور حدودی آمار تعداد موتورسیکلت‌های بنزینی ۵۰۰ هزار و موتورهای برقی در بهترین حالت ۱۰ هزار دستگاه در ایران است. با همین مقایسه می توان پی برد که راه پیش روی موتورسیکلت برقی بسیار طول و دراز است.

موتورسیکلت مدل GT

از جمله موتور برقی های ساخته شده توسط شرکت دانش بنیان مرصاد دانشگاه تهران موتورسیکلت مدل GT است که با توجه به ویژگی های فنی محصول می تواند گزینه خرید مناسبی برای کسانی باشد که به دنبال تهیه موتور برقی برای کارهای روزانه خود هستند. این موتور الکتریکی با برخورداری از موتور براشلس 5000 وات قادر است تا 90 کیلومتر بر ساعت سرعت داشته باشد که این عدد سرعت در خرید موتور برقی عددی وسوسه کننده است!

به ازای هر بار شارژ کامل موتورسیکلت مدل GT می توانید تا 60 کیلومتر پیمایش داشته باشید، بنابراین می توانید متناسب با مدت زمان مورد نیاز برای انجام کارهای روزانه خود نسبت به تامین شارژ موتور برقی خود اقدام کنید.

نکته حائز اهمیت دیگر در مورد موتور برقی GT آن است که در هنگام سفارش این محصول می توانید نوع باتری سوار شده بر روی آن را مشخص کنید. برای موتور سیکلت مدل GT دو نوع باتری در نظر گرفته شده است. باتری اسیدی 72 ولت 40 آمپرساعت و باتری لیتیومی 72 ولت 50 آمپرساعت. مهمترین برتری باتری های لیتیومی نسبت به انواع اسیدی آن این است که باتری لیتیومی طول مسافت سفر بیشتری را برای موتورسوار فراهم می کند. بعلاوه اینکه باتری لیتیومی قابلیت حمل نیز دارد و شما می توانید باتری را از موتور خود سوا کرده و در خانه یا هر جای دیگر نسبت به شارژ مجدد آن اقدام نمایید.

موتورسیکلت برقی مدل gt-پژوهشکده سامانه های هوشمند کاربردی